Ukryte Marzenie Życia

Mam na imię Adam, skończyłem 29 lat. Pomimo mojej niepełnosprawności każdego dnia jestem osobą pogodną, mam wiele marzeń.., uwielbiam muzyką elektroniczną oraz interesuję się fotografią. Jednak największym moim marzeniem jest Móc Normalnie Żyć… Nie wiem, na ile ono się spełni w moim życiu, ale ja uparcie wierzę, że moje życie się nareszcie odmieni..

Cierpię na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, dlatego poruszam się na wózku inwalidzkim. Cechą charakterystyczną mózgowego porażenia dziecięcego jest postępująca patologia mięśniowo-szkieletowa. Mówiąc prościej, bez odpowiednich ćwiczeń następuje zanik mięśni, pogarsza się utlenienie całego organizmu,

zabiegi i ćwiczenia pozwalają na poprawę całej koordynacji ruchowej, z którą mam największe problemy.
By móc to osiągnąć muszę jeździć na turnusy rehabilitacyjne. Jeden turnus to wydatek 5000 zł. W moim wieku już bardzo trudno uzyskać dofinansowanie. PFROM maksymalne dofinansowuje 1600 zł raz na 2 lata. Jestem pełen nadziei, że dzięki Waszej pomocy uda mi się wiele osiągnąć i zacznę normalnie żyć

chwili obecnej dodatkowo zbieram fundusze na zakup najnowocześniejszego urządzenia do redukcji chodu jakim jest EGZOSZKIELET. Jest to amerykański wynalazek, który zrewolucjonizował świat fizjoterapii neurologicznej. Działa tam, gdzie zawodzą ludzkie mięśnie. Koszt urządzenia wynosi aż 625 tysięcy zł z podatkiem VAT. Niestety nie stać mnie na taki zakup z własnych środków, stąd zwracam się do Was ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe – liczy się każda złotówka! potrzebny jest zakup Egzoszkieletu to dziś najnowocześniejsze urządzenie oferujące skuteczną rehabilitację i nadzieję na szybszy powrót do zdrowia.

Amerykański wynalazek, który zrewolucjonizował świat fizjoterapii neurologicznej.
to nowoczesne urządzenie do rehabilitacji ma swoje korzenie w technologii wojskowej.
ekso nie jest może kuloodporny jak pancerz Iron Man’a, ale za to pomocny wszędzie tam, gdzie zawodzą ludzkie mięśnie
Urządzenie pozwala osobom z przerwanym rdzeniem kręgowym ćwiczyć w oczekiwaniu na moment w którym będzie już możliwe zrekonstruowanie uszkodzonego kręgosłupa. chodu ..Koszt urządzenia wynosi 625 tys zł .z podatkiem Vat
Nie stać mnie na zakup egzoszkieletu z własnych środków , stąd zwracam się o prośbę do ludzi o wielkich Potrzebuję również specjalnego podnośnika elektrycznego, który pomógłby mi sprawniej przenosić się z pozycji leżącej na wózek inwalidzki. Koszt tego urządzenia na zamówienie to kwota 30tys zł.

Będę Państwu niezmiernie wdzięczny za wsparcie finansowe, gdyż moje skromne środki nie pozwalają mi na zakup tych sprzętów.

Z wyrazami szacunku
Adam

więcej informacji dowód cenny http://pomocadamowi.pl/oegzoszkieletcie/

Fundacja Walka

Ul. Ludwika Hirszfelda 18 /33 02-776 Warszawa

Bank BGŻ : 63 2030 0045 1110 0000 0380 3020

Ważny jest Tytuł wpłaty: 11770 Popławski Adam Piotr

Wpłaty zagraniczne:

BIC (kod SWIFT) : PPABPLPK iban : pl 63 2030 0045 1110 0000 0380 3020

Fundacja Walka zapewnia całkowitą anonimowość darczyńcy                    Paypal : adam-poplawski@go2.pl

100% wpływów na subkoncie podopiecznego pozostaje do jego dyspozycji. Fundacja nie pobiera żadnej prowizji za prowadzenie subkonta i obsługę księgową prowadzonego rachunku.

adamSerdeczne dziękuje za każda pomoc Adam